נחשף: הקמפיין של Star Wars: Battlefront II יימשך בין 5-8 שעות

משחק הפעולה מגוף ראשון של מלחמת הכוכבים, Star Wars: Battlefront II שיוצא בחודש הבא, יכלול רכיב קמפיין לשחקן יחיד שיימשך בין חמש לשמונה שעות משחק. כך לפי שיחה שהתקיימה בין אחד ממפיקי המשחק לבין אתר המשחקים האוסטרלי, Press Start.
אחד הלקחים שהפיקה אלקטרוניק ארטס לאחר המשחק הקודם בסדרה הוא רצונם של השחקנים בקמפיין לשחקן יחיד. לפי השיחה שהתקיימה עם דיוויד רובילארד (David Robillard), מפיק המשחק באלקטרוניק ארטס, הקמפיין נועד להיות קומפקטי ולא ארוך מדי. טווח הזמנים שניתן מזכיר את הקמפיין לשחקן יחיד ב משחקי Call of Duty, למשל.
“חשבנו שבסביבות חמש-שבע שעות, אולי שמונה, זה כנראה משך זמן טוב. רצינו להישאר ממוקדים בפנטזיה של Star Wars, אותה יחוו השחקנים, ולא לגרור את זה.
[דיוויד רובילארד]
בעוד שמדובר בזמן משחק קצר יחסית, במיוחד בהשוואה למשחקי תפקידים ארוכים, יש לזכור כי Star Wars: Battlefront II יתמקד בעיקר במשחק מרובה משתתפים באינטרנט. כמו קודמו, גם ב-Battlefront II נוכל להתרוצץ בשלבים שונים מעולם Star Wars, להבחין בדמויות מוכרות ומיקומים המזכירים את הסרטים, ולהלחם בחברינו.
Star Wars: Battlefront II ישתמש במנוע Frostbite של אלקטרוניק ארטס. המשחק מתוכנן לצאת ב-17 בנובמבר למחשב האישי, PlayStation 4 ו-Xbox One. בריאיון אחר, רובילארד ציין כי גרסה ל-Switch אפשרית גם היא בעתיד, אם אלקטרוניק ארטס תראה בכך הזדמנות.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום