המשחק Star Wars Battlefront II מציג עוד מהכל – יותר אפשרויות ומצב סיפור לשחקן יחיד

במהלך מסיבת העיתונאים של Electronic Arts לקראת תערוכת המשחקים E3, עיקר הזמן והמשאבים הלכו למשחק היריות Star Wars Battlefront II . לאחר שהכותר הקודם מ-2015 זכה לשבחים על המשחקיות שלו, ספג המשחק גם ביקורות רבות על ההתנהלות של EA סביבו. כעת ענקית המשחקים משדרת מסר ברור ועקבי – “שמענו, הפנמנו, ואנחנו מיישמים”.
ראשית, Battlefront II מציע “יותר מפי שלוש תוכן” מהמשחק הקודם. המשחק לא יתמקד בתקופה ספציפית של הסרטים, אלא ייפרס על שלושת הטרילוגיות, עם מפות, נשקים, חיילים וגיבורים מכל הסרטים, שבמקרים מסוימים יוכלו גם להפגש ולהלחם זה בזה בקרבות חוצי-זמן-חלל.
במהלך מסיבת העיתונאים הייתה הדגמה של משחק שמתרחש במפה מפורטת מהרגיל של העיר ת’יד (Theed) מ”נקמת הפאנטום”, כשצד אחד שיחק חיילים משובטים, והצד השני דרוידים. מעבר לפירוט הרב של העיר, ההדגמה הציגה את כל מה שיש לתקופה הזאת של מלחמת הכוכבים להציע לשחקנים, כולל כלי רכב שונים, ומקצועות מיוחדים שניתן “לרכוש” במהלך הקרב לאחר צבירת נקודות.
מתוך Star Wars: Battlefront II (תמונה: EA DICE)
אחד הפיצ’רים המדוברים ביותר במשחק החדש הוא מצב הסיפור, שיעקוב אחרי סיפורה של איידן ורסיו, קצינה אימפריאלית, בתקופה שמגשרת בין “שובו של הג’דיי” לבין “הכוח מתעורר”. ג’נינה גוואנקר (Janina Gavankar), השחקנית המדובבת את ורסיו, הציגה את המשחק, והדגישה כמה מצב הסיפור חשוב ל-EA DICE, החברה המפתחת את המשחק.
ג’ון בוייגה (John Boyega) מהטרילוגיה החדשה הופיע גם הוא, כדי להציג את ה”עונות”: לאחר יציאת Battlefront II למשחק יהיו עונות שונות, כשכל עונה תהייה בנושא אחר ותציג תוכן משחקי חדש שיהיה זמין בחינם לכל השחקנים . העונה הראשונה של המשחק תציג את פין, דמותו של בוייגה, ואת קפטן פאזמה של גוונדולין כריסטי (Gwendoline Christie).
Star Wars Battlefront II צפוי לצאת ב-17 בנובמבר ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום